ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Lühike kirjeldus:


Toote detail

Toote sildid

SÖÖGID 

■ xPON läbib

■ AGC funktsioon

■ Sarivõtterežiimi kasutamine

■ Toetab DOCSIS 3.0 või 3.1

■ Toite sisselülitamise, valikulise toite ja tagasituleku Tx LED-indikaatorid

■ -20dB testimisport

■ 12VDC toiteadapter

■ Järgib SCTE 174 standardeid

Rakendused

■ CATV, HFC võrgud

■ RF üle klaasi

Kirjeldus

PL10-4A kompaktne optiline sõlm on ideaalne platvorm kasutamiseks FTTH ja FTTB võrkudes, pakkudes üles- ja allavoolu DOCSIS-i, kõne-, video- ja kiiret andmesideteenust FTTX-i rakenduste kaudu. PL10-4A-l on automaatne võimenduse juhtimise ja sarivõtte režiimi funktsioon, mis vastab RF over glass (RFoG) sidevõrk. Lubatud xPON-funktsioon, PL10-4A on loodud EPON / GPON-võrgu jaoks, et kulutada CATV-teenust, või RFoG-võrku, et kulutada EPON / GPON-edastusteenust.

Spetsifikatsioon

Edasi tee

Parameeter

Ühik

Väärtus

Seisund

Optiline lainepikkus

nm

1540 ~ 1560

CWDM saadaval

PON Pass lainepikkus

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Port Loss

dB

1

PON optiline eraldamine

dB

> 30

Monitori pinge

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optiline sisendvõimsus

dBm

-6 ~ + 2

AGC vahemik

* Sagedusvahemik

MHz

54 ~ 1002/1218

* Saadaval 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz

Tasasus

dB

± 0,75

* Kallak

dB

5 ± 1

3 ± 1 saadaval

Väljundi tagastamise kaotus

dB

≥16

Optilise väljundi tagasivoolukaotus

dB

> 45

* Väljundi tase

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / kanal, 79-kanaline NTSC, digitaalne kanal üle 550 MHz
-6dB nihkega)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤ -60

Ekvivalentne mürasisend

pA / Hz

<7

Tagasitee

Parameeter

Ühik

Väärtus

Seisund

Lainepikkus

nm

1600 ~ 1620

CWDM saadaval

Optiline väljundvõimsus

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) tüüpiline

* RF sisendi tase

dBmV

20 ~ 40

Tüüpiline

dBmV

80 ~ 100

Tasasus

dBm

± 0,75

Sisendi tagastamise kaotus

dB

≥16

Optilise väljundi tagasivoolukaotus

dB

> 45

* Optiline laser lülitub tasemele ON

dBmV

15

Kliendi soov on saadaval

dBmV

75

* Optiline laser lülitab taseme välja

dBmV

-4

Kliendi soov on saadaval

dBmV

56

Laseri tõusu aeg

Prl

≤1,3

Laseri langemise aeg

Prl

≤1,6

Teised

Parameeter

Ühik

Väärtus

Seisund

Pinge

V / DC

12

100 ~ 230V toiteplokk

Energiatarve

W

<5,5 W

Komplektis toiteplokk

Töötemperatuur

-20 ~ 55

Niiskus 5 ~ 95%, mitte kondenseeruv

Optiline pistik

/

SC / APC

Kliendi soov on saadaval

RF-pistik

/

F

Mõõtmed

mm

172 * 103 * 41

Kaal

Kg

0.4

 

Kontuurjoonis

sd

Ei.

Kirjeldus

1

Optilise sisendtesti testport: sisendoptilise võimsuse testimiseks ja kontrollimiseks: 1 V / mW

2

Sisendi optilise toite indikaator: kui sisendvõimsus on vahemikus, süttib indikaator roheliselt

3

Toite ON / OFF indikaator

4

Tagasi saatja toiteindikaator: lüliti ON töötab.

5

Kinnitusauk

6

Optiline sisend- / väljundport: sisestab SC / APC-pistikuga optilise signaalikaabli

7

xPON-port: 1310 / 1490nm PON läbib PON ONU

8

RF testport: väljundtaseme test edasi -20dB-ga

9

Power IN / RF OUT port: Alalisvoolu toide toimub kas toitepordi või RF-porti kaudu

10

Toite sisend port: + 12 ~ 15 V alalisvoolu sisend

11

Maandus

Väline toiteadapter

ht (2) ht (1) * Saadaval on Euroopa, Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia ja muud standardsed toitekaablid

Tellimisteave

ZBR10

-XX

Fwd.Väljundi tase

-XX

Laseri tüüp

 ja Võimsus

-XX

Optiline pistik

-XX

LD Wpikkus

-XX

Bänd Split

-XX

Toiteadapter

-XX

1

Ainult edasi, pole AGC, pole tagasitee

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Puudub

1A

Ainult edasi, AGC, tagasiteed pole

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Põhja-Ameerika

2

Kahekiuline I / O, AGC puudub, sarivõte

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490 nm

57

55/70

02

Euroopa

2A

Kahekiuline I / O, AGC, sarivõte

95

95dBμV

I1

Isoleeritud DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Hiina

3

Ühe kiu sisend / väljund, AGC puudub, sarivõte

I2

Isoleeritud DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Iisrael

3A

Ühe kiu sisend / väljund, AGC, sarivõte

I3

Isoleeritud DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Jaapan

4

Üks kiudude sisend / väljund, teine ​​kiud xPON-porti jaoks, NO AGC, purskerežiim

57

1570nm

06

Suurbritannia

4A

Üks kiudude sisend / väljund, teine ​​kiud xPON-porti jaoks, AGC, sarivõte

59

1590nm

61

1610nm


  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Kirjutage oma sõnum siia ja saatke see meile