Ühe režiimiga kiudoptiline plaasterjuhe

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST ühemoodiline plaasterjuhe

    See ST ühemoodiline plaasterjuhe on üks MT-seeria pistikutest. Seeria otsikud kasutavad täpseks ühendamiseks kahte läbimõõduga juhtaugu otsiku otsapinnal ja juhtnõela. Lisaks saab seda töödelda mitmesuguste džemprite valmistamiseks. Pistiku kompaktne disain võimaldab hüppajal olla palju südamikke ja väikest. Teisest küljest saab seda ST ühemoodilist plaastrijuhet laialdaselt kasutada suure tihedusega integreeritud kiudoptilistes liinikeskkondades ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Ühemoodiline kuni mitmemoodiline kiudplaaster

    See ühemoodiline kuni mitmemoodiline kiudplaasterjuhe on spetsiaalselt loodud plaastrijuhtmete valmistamiseks seadmest kiudoptilise kaabellülini. Seda paksemat kaitsekihti kasutatakse tavaliselt optilise transiiveri ja klemmikarbi ühendamiseks. Võrreldes turul oleva tavalise juhtmega on meie ühemoodiline kuni mitmemoodiline kiudplaasterjuhtme eeliseks hea korratavus, hea pistikutevaheline jõudlus ja hea temperatuuri stabiilsus. Teiselt poolt on see ka reaalne ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC - SC üherežiimiline plaasterjuhe

    Sellel ühemoodilisel SC-SC-plaastrijuhel on kaks läbimõõduga juhtaugu otsiku otsapinnal ja juhtnõel täpseks ühendamiseks. Seda on tõesti lihtne paigaldada ja hooldamiseks pole erilist vajadust. Lisaks saab seda töödelda MPO-džemprite mitmesuguste vormide tootmiseks. Täiustatud protsessiga varustatud meie ühemoodilist SC-SC plaastrijuhet saab juhtmestiku protsessis laialdaselt kasutada suure tihedusega integreeritud kiudoptilistes liinikeskkondades, tagades kiire töö. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC to LC ühemoodiline plaasterjuhe

    See ühemoodiline SC-LC-plaasterjuhe on ühendatud optilise ülekandesüsteemiga, mis realiseerib side funktsiooni optilise sidestuse kaudu ja signaali kodeerimisvormingus pole midagi. Võrreldes turul oleva tavalise juhtmega, on meie SC-LC ühemoodilisel plaasterjuhtmel eelised pakkuda ülimadalat latentset andmeedastust ja toetada ülilaia toiteallika pinget. Varustatud suurepärase toitekaitsega ja automaatse lülitamisega toetab see ülimat ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ kuni MTRJ kiudoptilise plaastrijuhe

    See MTRJ kuni MTRJ plaasterjuhe on varustatud kaitsekonstruktsiooniga, mis realiseerib funktsiooni, et vältida ümbritseva keskkonna kahjustamist optilisele kiule, nagu vesi, tulekahju, elektrilöök jne. Keskpunkt on valgust läbilaskev klaasist südamik. Mitmemoodilises kius on südamiku läbimõõt, mis on ligikaudu samaväärne inimese juuste paksusega. Ühemoodilise kiudtuuma läbimõõt on. Südamiku väliskülge ümbritseb klaasümbrik, mille indeks on väiksem ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC kuni LC üherežiimiline kiudplaaster

    See ühemoodiline LC-LC kiudplaasterjuhe võib olla ideaalne seade optilise kiu jaotusraami ja optilise teabepesa ühendamiseks lülitiga, lülitite vahelise ühenduse, lüliti ja arvuti vahelise ühenduse ning ühenduse vahel. optilise teabepesa ja arvuti. Kõrge jõudlusega varustatud meie LC-LC ühemoodilise kiudplaasterjuhtme saab rakendada juhtimise alamsüsteemile. Õige suuruse ja kerge kaalu tõttu ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC ühemoodiline kiudoptiline juhtmekaabel

    See LC ühemoodiline plaasterjuhe sobib eriti suure tihedusega plaastrite jaoks. Võrreldes turul oleva tavalise juhtmega on see juhe varustatud üliväikese pistikuga, mis säästab tavalise kaabli hüppajaga võrreldes rohkem ruumi, ilma et see mõjutaks tõmmet. Ja miniatuurne pistikupesa sabaümbris on lühem kui tavaline LC-pistiku sabaümbris, mis säästab kapi haldamiseks rohkem ruumi. Suure jõudluse tõttu on meie LC üherežiimiline plaasterjuhe lühem ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC ühemoodiline plaasterjuhe

    · Vastab EIA / TIA 604-2 keraamilise toruga kiire kaabeldusvõrgu jaoks. · Trükitud kaabel aitab erinevaid kaableid selgitada ja ära tunda. · Tsirkooniumoksiidi keraamiline ferrul Optimum IL ja RL. · Mõõdutu tundetu kiudkaabel näitab suurepärast vastupidavust. · K = K karp pakub teie esemetele maksimaalset kaitset. Spetsifikatsioon Pistik FC - FC jakk OD 1,6 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm kiudrežiim 9 / 125μm jope Värv Kollane Poleerimine APC kuni APC jope Materjal PVC (OFNR), OFN ...