SAT-IF CATV ülekanne

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV ja optiline satelliitvastuvõtja

    Funktsioonid 1. Suure tundlikkusega optilise detektoriga. 2. See on kõrgtehnoloogia teostus CATV ja L-ribaga satelliitkiududega ühendavates toodetes. 3. Seda saab vastu võtta optilises kiudaines 47 M 2600MHz satelliidi ning CATV digitaalsete ja analoogsignaalidega. 4. lihtne paigaldus; Kasutajal on seda mugav installida. 5. Sisendvõimsus alates + 0 ~ -13dBm. 6. Sellel on hea elektromagnetiliste häirete takistuse võime. 7. Kõrge jõudlus, kuid madal hind. Optilise töö skeemiparameetrid ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Mikro CATV ja SAT-IF optiline saatja ZST seeria

    Kirjeldus ZST-seeria optilisi satelliitside saatjaid saab vastavalt lainepikkuse erinevusele jagada ZST1310M (1310nm) ja ZST1550M (1550nm), optiline väljundvõimsus on 0-10dBm valikuline. Funktsioonid 1. Mõeldud FTTH-võrkude jaoks. 2. kõrge lineaarsus, sobib CATV ja SAT-IF rakenduste jaoks. 3. Suurepärane lineaarsus ja tasasus. 4. Ühe režiimiga kiudude kõrge tagasivõtukadu 5. GaAs-võimendi aktiivsete seadmete kasutamine. 6. Ultra madala müratasemega tehnoloogia. 7. Väiksem suurus ja lihtsam paigaldamine. 8. PUNANE LED-LED ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Optiline CATV ja satelliitsaatja (ZST9526)

    Toote kirjeldus ZST9526 satelliit-optiline saatja võtab kasutusele suure lineaarsusega liblika DFB-laseri, mis on otseselt moduleeritud 47-862 MHz ja 950 ~ 2600 MHz signaali edastamiseks ühes kius. See võib võrkude laiendamiseks ja värskendamiseks valida DWDM-süsteemi jaoks ITU standardse lainepikkuse. Seda saab võimendada EDFA ja EYDFA tohutu FTTH süsteemi jaoks. CATV, DVB-S, Interneti ja FTTH kombinatsiooni realiseerimiseks võib see olla ühilduv mis tahes FTTx PON tehnoloogiaga. ZST9526 optiline satelliitsaatja ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV ja optiline satelliitvastuvõtja sisseehitatud WDM

    Funktsioonid 1. Suure tundlikkusega optilise detektoriga. 2. See on kõrgtehnoloogia teostus CATV ja L-sagedusribaga satelliitkiududega ühendavates toodetes. 3. Seda saab vastu võtta 47–2600MHz satelliidi ning CATV digitaalsete ja analoogsignaalidega optilises kius. 4. lihtne paigaldus; Kasutajal on seda mugav installida. 5. Sisendvõimsus alates + 0 ~ -13dBm. 6. Sellel on hea elektromagnetiliste häirete takistuse võime. 7. Kõrge jõudlus, kuid madal hind. Diagrammi parameetrid
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Optiline satelliitvastuvõtja ZSR2600M

    Funktsioonid (1) võtab võtmekomponendina kasutusele suure tundlikkusega optilise detektori, tundlikkust saavad -8dBm (2) Seinale kinnitatud alumiiniumist korpus. (3) Ühildub FTTx PON Techiga (4) Hea soojuse hajutamine (5) Mitme kasutajaga HFC-võrkude korral (6) Ühildub FTTx PON Tech tehniliste parameetrite üksuste indeksitega Märkus Min Tüüp Max Optilised omadused Töölainepikkus nm 1200 1600 Tundlikkus A / W ≥0,9 optilise võimsuse vahemiku vastuvõtmine dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-riba satelliit-optilise vastuvõtja sisseehitatud WDM

    Toote kokkuvõte ZSR2600MD L riba optiline satelliitvastuvõtja on esiletõstetud toode, mille oleme spetsiaalselt välja töötanud FTTH / WDM Fiber to Home võrgu struktuuriks. Väikese kestaga, kompaktse ja mõistliku sisemise vooluringi struktuuri ning suurepäraste jõudlusnäitajatega See on esimene valik elamurajooni ja koduse fiiberoptilise võrgu jaoks. Sisseehitatud CWDM, RFTV töölaine pikkus on 1550 nm. Läbige lainepikkus 1310 / 1490nm. Saab ühendada EPON, GPON ja ONU. Jõudlusnäitajad ■ ...