Tooted

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC-ori EB-400/401 EOC-terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Sõltumatud EOC-lõppseadmed. HomePlug AV / IEEE 1901 tehnoloogia, võtab kasutusele Qualcomm AR7411 kiibi, kasutab madalsagedusriba alla 65MHz ja teeb koostööd Etherneti andmesignaalide edastamiseks koaksiaalses jaotusvõrgus EC-seeria EOC-peakomplektiga. Valikuline WIFI-funktsioon. Toote omadused 1. Keskkontori ühtse malli konfiguratsioon on tarnitud ja seade on plug and play. 2. Pakkuge 1 kaabli segasignaali sisend-RF-port ja 1 telesignaali väljund-raadioside p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    2-teekraaniline väljas (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 kraaniväärtus dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 sisestuskaod sisse-välja Max -dB max) sagedus (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Väljas 4-teekraan (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 kraaniväärtus dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 sisestuskaod sisse-välja Max -dB max Max sagedus (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,6 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Puudutuskaotus ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Väljas 8 TEE KRAAN (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 kraaniväärtus dB 11 14 17 20 23 26 29 32 sisestuskaod sisse-välja (-dB max) sagedus (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,5 1,1 1,0 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Puudutuskaotus I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Väljas jaoturid (5 ~ 1000 MHz)

    Parameetri ribalaius 2-suunaline 3-tee (tasakaalustatud) 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 451 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Port2 - Port3 Port2 - Port3 Port2 - Port4 Port3 - Port4 Madal - Madal - Madal - Kõrge - välja - välja ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Välisühendused (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Puudutusväärtus dB Puuduta 8 Puuduta 12 Puuduta 16 Sisestuskadu Sisend-väljund (-dB Max) Sagedus (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 1 450 1,9 1,4 1,3 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​2,0 1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Puudutuskaotus puudutamisel (± 1,5dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Väljaspool Puudutage Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550 nm suurune optiline võimendi (ZOA1550MA)

    1. Optilise mooduli ja laseriga kiudude abil imporditud pumplaser imporditakse USA-st. 2. Masin on varustatud täiusliku ja usaldusväärse optilise väljundvõimsusega, stabiliseeriva vooluahela ja termoelektrilise jahuti laseri temperatuuri reguleerimisahelaga, mis tagab kogu masina parima jõudluse ja laseri stabiilse pika eluea. 3. Masinal on sisseehitatud mikroprotsessori tarkvara koos laseri oleku jälgimine, digitaalne kuva, tõrke hoiatamine, võrgu haldamine ja muud funktsioonid. Kui tegutsenud paragrahv ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 porti 1000Mbps Ethernet kuni 2 kiudlülitiga mudel ZJ-1000228-S20

    8-pordiline 1000Mbps Ethernet kuni 2 Fiber Switch on 1000BASE-FX Etherneti vaskkandja kuni 1000Base-TX Fiber. Pakkuge signaali leviala laiendamiseks vaskpõhise võrgu kiudoptiliseks uuendamiseks lihtne ja ökonoomne lahendus. Kiudlüliti ülekandekaugus kuni 120KM. Plug-and-play disain, lihtne paigaldada. Seda saab kasutada iseseisvalt. Funktsioonid • 8-pordiline 100 / 1000M Ethernet + 2-pordiline kiudlüliti, SC • Pool- või täielik dupleksne automaatne läbirääkimine • 100 / 1000Mbps automaatne läbirääkimine vasepordi jaoks • Automaatne MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 pordi 1000Mbps Ethernet kuni 1 kiudlülitiga mudel ZJ-1000208-S20

    8 pordi 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch on 1000BASE-FX Ethernet vaskkandja kuni 1000Base-TX Fiber. Pakkuge signaali leviala laiendamiseks vaskpõhise võrgu kiudoptiliseks uuendamiseks lihtne ja ökonoomne lahendus. Kiudlüliti ülekandekaugus kuni 120KM. Plug-and-play disain, lihtne paigaldada. Seda saab kasutada iseseisvalt. Funktsioonid • 8 pordi 100 / 1000M Ethernet + 1 pordikiudlüliti, SC • Pool- või täielik dupleksne automaatne läbirääkimine • 100 / 1000Mbps automaatne läbirääkimine vasepordi jaoks • Automaatne MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 pordi 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2-pordiline 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch on 1000BASE-FX Etherneti vaskkandja kuni 1000Base-TX Fiber. Pakkuge signaali leviala laiendamiseks vaskpõhise võrgu kiudoptiliseks uuendamiseks lihtne ja ökonoomne lahendus. Kiudlüliti ülekandekaugus kuni 120KM. Plug-and-play disain, lihtne paigaldada. Seda saab kasutada iseseisvalt. Funktsioonid • 4-pordiline 100 / 1000M Ethernet + 2-pordiline kiudlüliti, SC • Pool- või täielik dupleksne automaatne läbirääkimine • 100 / 1000Mbps automaatne läbirääkimine vasepordi jaoks • Automaatne MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porti 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch mudel ZJ-1000102-25

    2 porti 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch on 1000BASE-FX Etherneti vaskkandja kuni 1000Base-TX Fiber. Pakkuge signaali leviala laiendamiseks vaskpõhise võrgu kiudoptiliseks uuendamiseks lihtne ja ökonoomne lahendus. Kiudlüliti ülekandekaugus kuni 120KM. Plug-and-play disain, lihtne paigaldada. Seda saab kasutada iseseisvalt. Omadused • 2-pordiline 100 / 1000M Ethernet + 1-pordiline kiudlüliti, kaherežiimiline üherežiimiline • Automaatne pool- või täielik dupleksne läbirääkimine • 100/1000 Mbps automaatne läbirääkimine ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP meediumimuundur ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter teisendab 100BASE-FX kiud 100Base-TX vaskkandjaks või vastupidi. Pakkuge signaali leviala laiendamiseks vaskpõhise võrgu kiudoptiliseks uuendamiseks lihtne ja ökonoomne lahendus. Meediumimuunduri edastuskaugus kuni 120KM. Plug-and-play disain, lihtne paigaldada. Seda saab kasutada eraldi või paigaldada tsentraliseeritud toiteallikaga 2U 14 pesa meediamuunduri šassiisse. Omadused • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Pool ...
123456 Järgmine> >> Lehekülg 1/30