Pats

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC kiudoptiline pats

    Kiudoptilised patsid on kiire viis sidevahendite valmistamiseks valdkonnas. Need on kavandatud, valmistatud ja testitud vastavalt tööstusstandardite dikteeritud protokollile ja jõudlusele, mis vastavad teie kõige rangematele mehaanilistele ja jõudlusnõuetele. Funktsioon 1. Toode võtab vastu imporditud keraamilised tihvtid ja impordib kvaliteetseid kiudoptilisi kaableid. 2. Tutvustage välismaa arenenud lihvimistehnoloogiat ja lihvimisseadmeid, et tagada kiudude tsentreeritud kõrvalekalle ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC kiudoptiline pats

    Kiudoptilised patsid on kiire viis sidevahendite valmistamiseks valdkonnas. Need on kavandatud, valmistatud ja testitud vastavalt tööstusstandardite dikteeritud protokollile ja jõudlusele, mis vastavad teie kõige rangematele mehaanilistele ja jõudlusnõuetele. Spetsifikatsioon Pistik A LC-pistik B Lõpetamata kiudrežiim 9 / 125μm Kiud tüüp Simplex Poola APC-kaabli läbimõõt 0,9 mm Jope materjal PVC-jope Värv Kollane Lainepikkus 1310nm / 1550nm Vastupidavus> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC kiudoptiline pats

    Kiudoptilised patsid on kiire viis sidevahendite valmistamiseks valdkonnas. Need on kavandatud, valmistatud ja testitud vastavalt tööstusstandardite dikteeritud protokollile ja jõudlusele, mis vastavad teie kõige rangematele mehaanilistele ja jõudlusnõuetele. Spetsifikatsioon Pistiku tüüp FC Poola tüüp UPC / APC kiudrežiim OS2 9 / 125μm Lainepikkus 1310 / 1550nm Kiudude arv Simplex Fiber Hinne G.652.D / G.657.A1 Sisestuskadu ≤0.3dB Tagastuskadu UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...